ASISTENT/KA ŘEDITELE – ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Jste absolvent střední školy a hledáte uplatnění v administrativě? Máte organizační schopnosti a nebojíte se práce pod tlakem? Rádi komunikujete s lidmi? Přijďte si s námi dát kávu a probrat vaše možnosti.

Pracovní náplň

  • řízení administrativních záležitostí
  • koordinace pracovních schůzek a tvorba prezentací
  • přiřazení úkolů v rámci firmy
  • občasné výjezdy po ČR

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost anglického jazyka – základní komunikaci
  • dobrou znalost MS Word, Excel, Outlook
  • samostatnost a organizační schopnosti
  • seriózní a příjemné vystupování

Co nabízíme?

  • uplatnění pro absolventy
  • příspěvky na relaxační a sportovní aktivity
  • týden dovolené navíc
  • bonusy za pravidelnou docházku
  • věrnostní dovolenou
  • dotace na závodní stravování

  • místo výkonu práce: okres Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.