SERVISNÍ TECHNIK

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Často si říkáte, že je čas na profesní změnu? Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti a práce, kterou si budete sám organizovat? Firemní vůz k osobním účelům by byl pro Vás velký benefit? Tak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost Konica Minolta hledá do svého týmu spolehlivého a komunikativního kolegu na pozici SERVISNÍ TECHNIK a my věříme, že pro Vás bude tou správnou volbou!

Pracovní náplň

  • Instalace, údržba a opravy multifunkčních zařízení přímo u zákazníků
  • Připojení zařízení do sítě, konfigurace a správa tiskového SW
  • Zaškolení uživatelů na obsluhu stroje přímo u zákazníka
  • Denní cestování za zákazníky především v Praze a Středních Čechách
  • Spolupráce s oddělením obchodu a naším týmem technické podpory
  • Systematické vzdělávání a práce na svých IT znalostech

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ vzdělání v oboru elektro nebo IT
  • Osvědčení pro práci na el. zařízeních dle vyhlášky 50/78 sb., § 5
  • ŘP skupiny B a ochota denně používat služební auto
  • Praxi v servisu kancelářské techniky nebo ve vnitropodnikovém IT
  • Pro-zákaznický přístup a profesionální vystupování
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka pro zvládání běžné komunikace a čtení technické dokumentace
  • Chuť se dál odborně vzdělávat

Co nabízíme?

  • Zaškolení od profesionálů a po celou dobu práce u nás další odborná školení
  • 23 dní dovolené + 2 dny sick day
  • Nebudete muset denně jezdit na naši pobočku - máme sofistikované zásobování k zákazníkům či do Vašeho vozu
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • K fixní mzdě navíc motivující systém odměňování
  • Stravenky

    Email: sarka.necasova@konicaminolta.cz

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.