IT podpora

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Máte kladný vztah k IT a láká vás oblast elektronických plateb? Nemáte předchozí zkušenosti, ale obor vás zajímá? Nevadí. Hledáme člověka s chutí do práce a ochotou růst a rozvíjet se. Vše potřebné vás naučíme. Kontaktujete nás a nastartujte svou kariéru v IT ještě dnes.

Pracovní náplň

  • Péče o zákazníky, prioritizace a následné řešení požadavků
  • Poskytování první úrovně zákaznické podpory
  • Testování SW
  • Tvorba technických dokumentací

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • Všeobecné povědomí o IT technologiích a ochotu učit se novým věcem
  • Ochota pracovat ve směnném režimu
  • Dobré komunikativní schopnosti, zákaznický přístup
  • Aktivní přístup k řešení problémů a schopnost priorizovat požadavky

Co nabízíme?

  • Příležitost spolupracovat na tom nej v oblasti autentizačních systémů
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a profesní vzdělávání-možnost certifikací
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Motivující platové ohodnocení + bonusy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Set dalších benefitů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.