OBSLUHA CNC STROJŮ

mzdové ohodnocení

Hodonín

Orientace ve výkresové dokumentaci máte v malíčku? Rádi by jste se připojili k zavedené české výrobní společnosti? Vyhovuje Vám směnný provoz? Pokud byla odpověď 3x ano, tak nemeškejte a pošlete CV. Hledáme zdravě uvažujícího kolegu nebo kolegyni na pracovní pozici: OBSLUHA CNC STROJŮ (22 - 24.000)

Pracovní náplň

  • Programování CNC strojů
  • Celková obsluha CNC strojů
  • Odpovědnost za efektivitu svěřeného stroje
  • Obsluha průmyslových robotů
  • Základní kontrola kvality

Co požadujeme?

  • SOU nejlépe technického směru
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Pečlivost a logické uvažování

Co nabízíme?

  • Proplácení přesčasů
  • Dotované stravování
  • Příspěvěk na penzijní pojištění
  • Odborné zaškolení
  • Další karierní růst

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko