Pracovník helpdesku

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste nadšenec do informačních technologií? Rád byste uplatnil své nabyté zkušenosti a dále se v této oblasti rozvíjel? Staňte se součástí týmu IT Support specialistů a nastartujte svou kariéru v oblasti IT ještě dnes.

Pracovní náplň

  • Poskytování podpory pro zákazníky společnosti, písemná i emailová komunikace
  • Příjem, kategorizace a následné řešení došlých problémů či požadavků uživatelů
  • Testování SW
  • Tvorba technických dokumentací
  • Školení a podpora uživatelů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (obor informační technologie výhodou)
  • Praxe v rámci helpdesk nebo správy IT apod. velkou výhodou
  • Všeobecné povědomí o IT technologiích, nadšení pro obor a chuť se dále rozvíjet
  • Středně pokročilá znalost AJ (vlastní školení, čtení a tvorba technické dokumentace)
  • Dobré analytické a komunikační dovednosti
  • Ochotu cestovat na občasné služební cesty

Co nabízíme?

  • Podporu silné nadnárodní společnosti
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Stravenky
  • Motivační platové ohodnocení + bonusy
  • Rozvojové a jazykové vzdělávání
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromému využití
  • Práce v mladém kolektivu