IT PRODUCT MANAGER JUNIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte obchodního ducha, vyznáte se v IT a umíte i složitější věci popsat tak, aby je pochopil i naprostý laik? Tak neváhejte a odpovězte ještě dnes! IT PRODUCT MANAGER

Pracovní náplň

  • Sledování aktuálních novinek ve svěřené IT oblasti
  • Tvorba lokální strategie značky a obchodních plánů
  • Podpora prodejního oddělení
  • Jednání s dodavateli (jednání o cenách a službách)
  • Příprava tutoriálů, prezentačních videí a školení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v managementu, ekonomii nebo informatice
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • Dobrý přehled v IT, nejlépe v oblasti tisku
  • Umění prezentace na základě skutečnému porozumění zákazníkovi
  • Strategické a kreativní myšlení

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení i s bonusy
  • Skutečnou seberealizaci
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Aktuální školení v nejnovějších technologiích
  • Spolehlivé kolegy, s nimiž je i zábava

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.