IT SPECIALISTA JUNIOR (25 - 35 000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Chcete nastartovat kariéru v IT v mezinárodní společnosti? Rádi hledáte nové výzvy a multitasking pro vás není překážkou? Pokud k tomu i rádi komunikujete třeba i v angličtině, pak do týmu v Hradci Králové hledáme právě vás.

Pracovní náplň

  • Budete mít na starost síťové prvky a jejich konfiguraci
  • Budete poskytovat technickou podporu a pomáhat uživatelům
  • Budete se starat i o servery nebo zálohování dat
  • Budete pomáhat s HW i SW závadami

Co požadujeme?

  • Vzdělání v IT oboru, praxe není podmínkou
  • Dobrá znalost angličtiny – komunikace s kolegy na denní bázi, němčina výhodou
  • Znalost TCP/IP sítí a OS Windows
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • Osobní i profesní rozvoj (Jazykové kurzy, odborná školení)
  • Služební telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené a další benefity (příspěvky na sport, atd.)
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.