MANAŽER NÁKUPU

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Chcete pracovat ve stabilní a zavedené společnosti? Vyhovuje Vám komunikovat v angličtině, nezaleknete se náročných situací?

Pracovní náplň

  • Analýza trhu a vytvoření dodavatelského portfolia
  • Nákup materiálu a zodpovědnost za objednávky
  • Zlepšování nákupních procesů
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na pokročilé úrovni, NJ bude výhodou
  • Zkušenosti v oblasti nákupu (alespoň 2 roky)
  • Dobré počítačové znalosti, znalost SAP

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky a jiné příspěvky

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.