SW ARCHITEKT (40 - 58 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 58000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Disponuješ analytickým myšlením a zajímáš se o aktuální dění kolem nových technologií? Není pro tebe problém práce s UML diagramy, datovým modelováním a ani komunikace s vývojáři ti není cizí? V tom případě pro tebe máme skvělou šanci, jak se podílet na technologických inovacích v rámci úspěšné mezinárodní společnosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh řešení – Eterprise architektura
  • Podíl na analýze
  • Úzká spolupráce s vývojovým týmem
  • Tvorba technické části nabídek řešení
  • Zodpovědnost za architekturu řešení

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru výhodou
  • Zkušenost s návrhem architektury
  • Znalost UML diagramů a Enterprise Architect
  • Zkušenost s projekty postavených na platformě Java
  • Výhodou zkušenost se servisně orientovanou architekturou

Co nabízíme?

  • Stabilní dlouhodobou spolupráci
  • Zázemí mezinárodní a silné společnosti
  • Možnosti vlastního odborného rozvoje a široké spektrum školení a dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené + sick days, sportovní aktivity a další
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.