ZÁKAZNICKÝ SERVIS – ŠANCE PRO ABSOLVENTY

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste absolvent, který ovládá němčinu nebo angličtinu na středně pokročilé úrovni? Nemáte žádnou praxi, ale rádi komunikujete s lidmi a chcete s nimi i pracovat? Pak reagujete níže na pracovní nabídku! Zahraniční výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: ZÁKAZNICKÝ SERVIS – ŠANCE PRO ABSOLVENTY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • denní komunikace se zahraničními zákazníky
  • vyřizování objednávek a zákaznických požadavků
  • zadávání dat do interního systému
  • příprava cenových nabídek
  • úzká spolupráce napříč společností (výroba, sklady, logistika, aj.)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka - podmínkou
  • praxi na obdobné pozici vítána
  • uživatelskou znalost práce na PC (hlavně MS Excel)
  • komunikativnost a odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí zahraniční výrobní společnosti
  • měsíční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • náborový příspěvek
  • sickdays
  • docházkový bonus
  • slevy na produkty společnosti
  • zvýhodnění tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • sportovní a kulturní akce
  • místo výkonu práce: Vysočina