SPECIALISTA DŮVĚRYHODNÉ PLATFORMY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

TPM - víte, o čem je řeč a tento postup Vám není cizí? Vidíte i to, co ostatní přehlíží? Pak jste tady dobře, protože jste vhodným kandidátem. Stačí už jen poslat životopis. Výrobce elektromotorů a stíracích souprav pro automobily hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA DŮVĚRYHODNÉ PLATFORMY (25-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • Plánování a realizace preventivní péče o výrobní zařízení
  • Aktualizace plánu TPM
  • Návrhy na zlepšení v TPM a výrobních procesech
  • Školení zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektro nebo strojní
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb. §6
  • Minimálně 2 roky praxe v oboru
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • 1 týden dovolené navíc
  • Stravenky a závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rozvoje v oblasti automatizace
  • Profesní školení
  • Motivující prostředí

  • Nástup: ihned
  • Míto výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.