PERSONÁLNÍ/KOMERČNÍ MANAŽER-KA s AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Zajímá Vás oblast výrobní společnosti a máte zkušenosti s personalistikou? Máte skutečně výborné organizační schopnosti a domluvíte se bez problémů anglicky? Jste kreativní a hledáte zaměstnání, které nabízí pestrou a různorodou pracovní náplň? Pak hledáme právě Vás! Stabilní strojírenská společnost sídlící v okolí Liberce hledá kolegu/kolegyni na pozici: PERSONÁLNÍ/KOMERČNÍ MANAŽER-KA s AJ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • odpovědnost za činnosti spojené s HR (pohovory, nábory, školení apod.)
  • dohled nad přípravou finančních reportů společnosti, analýzy, reporty
  • spolupráce a hlavní kontakt pro auditora
  • pravidelná komunikace s partnery, dodavateli a se zákazníky
  • řešení dodavatelských a reklamních smluv
  • zajišťování péče o zákazníky (nabídky, fakturace)
  • udržování běžného (provozního) chodu společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
  • výborné komunikační a organizační schopnosti podmínkou!
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • praxi na obdobné pozici (HR, finance, řízení lidí)
  • základní orientaci v oblasti financí a účetnictví
  • uživatelskou znalost MS Excel
  • německý jazyk velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • profesní a osobní růst
  • flexibilní pracovní dobu
  • různorodou náplň práce
  • závodní stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný: Ihned/dle domluvy
  • místo výkonu: okolí Liberce