TECHNIK KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Zajímá Vás obor kvality a kontroly jakosti? Rád byste zíkal zkušenosti z tohoto odvětví? Říká Vám něco 8D report? Pak nás neváhejte kontaktovat! Nadnárodní automotive společnost hledá nového kolegu na pozici: TECHNIK KVALITY (30-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost v rámci zákaznické kvality
  • Provádění analýz reklamovaných dílů pomocí 8D
  • Evidence a analýza vícenákladů za nekvalitu
  • Snaha o zlepšování
  • Aktualizace zákaznických portálů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Angličtina/Němčina - výhodou
  • Znalost 8D reportů, FMEA a dalších analytických nástrojů
  • Analytické myšlení, samostatnost a odpovědnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Pružná pracovní doba (pevná část 9:00-14:00)
  • 1 týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování a závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Profesní a jazyková školení
  • Motivační platové ohodnocení dle prokázaných znalostí a zkušeností
  • Zajímavou a různorodou práci v oblasti kvality
  • Získání zkušeností napříč oblastmi v automobilovém průmyslu
  • Možnost profesního růstu

  • Nástup: možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!