TECHNOLOG SE ZNALOSTÍ 3D PROGRAMU

Neaktivní nabídka

32000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Umíte se zaměřit na detail a práce v 3D programu Vám nedělá žádný problém? Jste ten, který vždy objeví jádro problému? V tom případě je tato pozice určená přímo pro Vás! Výrobní společnost orientující se na automobilový průmysl hledá novou tvář na pozici TECHNOLOG SE ZNALOSTÍ 3D PROGRAMU

Pracovní náplň

  • Kontrola střižných a ohýbacích nástrojů
  • Kreslení úprav nástrojů do 3D programu
  • Oponentura navrhovaných nástrojů
  • Tvorba plánů údržeb a návrhy opatření při poruchách
  • Komunikace s dodavateli v angličtině

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojní)
  • Praxi v oblasti střižných/ohýbacích nástrojů
  • Znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost 3D programu a výkresové dokumentace
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Pravidelné finanční bonusy
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na rekreace pro děti
  • Vzdělávací programy

  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.