KALKULANT S NJ NEBO AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste týmoví hráči a čísla pro vás nejsou velkou neznámou? Ovládáte německý nebo anglický jazyk? Dokážete snadno a rychle najít tu pravou variantu řešení? Jste komunikativní a máte obchodní talent? Pak na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis. Rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti přijme do svého týmu novou posilu na pozici KALKULANT S NJ NEBO AJ

Pracovní náplň

  • tvorba cenových kalkulací v programu SAP
  • spolupráce s odděleními prodeje a nákupu, projektového managementu a výroby
  • komunikace se zákazníky (nabídka, poptávka)
  • jednání s dodavateli

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání obor elektrotechnika, strojírenství, automatizace
  • znalost německého nebo anglického jazyka – mluvení i psaná forma
  • praktickou zkušenost z výroby (elektrotechnika, strojírenství)
  • znalost principů vytváření cenových kalkulací
  • pokročilou znalost MS Office (především Excel) a programu SAP
  • osobu schopnou vyjasnit si technické specifikace se zákazníky a dodavateli

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • výukové kurzy, školení
  • příspěvky na sport a volný čas
  • flexibilní pracovní dobu

  • místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí