TECHNIK KVALITY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte SŠ technického zaměření a ovládáte anglický jazyk? Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou stabilní společnost? Významná výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: TECHNIK KVALITY (25-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nastavování procesů kvality ve výrobě
  • kontrola dodržování procesů a jejich optimalizace
  • spolupráce při zavádění prototypů do výroby
  • řešení reklamací
  • komunikace a spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenství
  • anglický jazyk na mírně komunikativní úrovni
  • znalost požadavků norem ISO9001
  • znalost nástrojů pro řízení kvality
  • praxi na podobné pozici - výhodou

Co nabízíme?

  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnost odborného růstu
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.