TECHNICKÝ NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte vystudovaný technický obor? Máte technické znalosti, nebo zkušenosti z působení výrobní společnosti? Dokážete skvěle vyjednávat a komunikovat? Anglický jazyk pro Vás není problémem a hledáte zázemí velké stabilní společnosti, která Vám nabídne nejen zajímavou práci, ale i spoustu zajímavých benefitů? Pokud ano, nečekejte a napište nám! Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu do týmu na pozici: TECHNICKÝ NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE (45 - 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění vstřikovacích forem z tuzemských i mezinárodních nástrojáren
  • komunikace a spolupráce s dodavateli v AJ
  • tvorba definicí na požadavky pro nástrojárny a implementace forem do výroby
  • spolupráce s technology při řešení změn a tvorba cenových dopadů
  • administrativa, ústní a e-mailová komunikace s partnery

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost technologie a vývoj forem - výhodou
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • 13. plat a 5 týdnů dovolené
  • stabilní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy
  • vzdělávací kurzy, jazykové kurzy a školení
  • závodní stravování, příspěvky na masáže, bazény a sauny
  • sportovní, rodinné akce, plesy i letní tábory pro děti

  • místo výkonu práce: Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.