SPECIALISTA NÁSTROJŮ

Neaktivní nabídka

55000 - 60000 Kč

Máte víceleté zkušenosti a znalosti z oblasti technologie forem v odvětví automotive? Láká Vás možnost služebních cest do zahraničí? Dokážete skvěle vyjednávat, komunikovat s dodateli slovem i písmem? Domluvíte se bez problému anglicky? Pokud ano, nečekejte a napište nám! Významná mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: SPECIALISTA NÁSTROJŮ (55 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění vstřikovacích forem z tuzemských i mezinárodních nástrojáren
  • komunikace a spolupráce s dodavateli
  • implementace forem do výroby
  • spolupráce s technology při řešení změn
  • tvorba cenových dopadů
  • zpracování reportů, e-mailové komunikace a administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • působení v oblasti automotive - výhodou
  • orientace ve vstřikovacích formách - výhodou
  • ochotu cestovat do zahraničí
  • výborné komunikační dovednosti, logické uvažování

Co nabízíme?

  • 13. plat a 5 týdnů dovolené
  • zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy
  • vzdělávací kurzy a školení
  • závodní stravování, příspěvek na jazykovou výuku

  • místo výkonu práce: Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.