FINANČNÍ ÚČETNÍ PRAHA

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Zajímá Vás finančním účetnictví? Jste spolehlivý a poctivý? Nechybí Vám zkušenosti se správou DPH a auditem? Pak je tato pozice právě pro Vás! Firma patřící k předním maloobchodním prodejcům v ČR hledá posilu do svého týmu na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ PRAHA (33 - 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • fakturace (vystavování faktur, účtování vystavených a došlých faktur)
  • DPH a příprava podkladů
  • příprava podkladů pro audit
  • zpracování statik
  • palební agenda
  • Účtování a kontrola cestovních náhrad
  • zpracování reportů, evidencí

Co požadujeme?

    SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe oblasti účetnictví
  • znalost německého jazyka velkou výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • zkušenost s programem SAP výhodou
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, vstřícnost,

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • vzdělávací kurzy
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha – Zličín (kousek od metra)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.