ELEKTROMECHANIK - JUNIOR - 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

Máte vzdělání v oboru elektro - slaboproud? Jste pracovitý, baví Vás elektro a chcete získat praktické zkušenosti v tomto oboru? Láká Vás práce na jednu směnu ve zkrácené týdenní pracovní době 37,5 h? Tak se chopte této jedinečné šance pro absolventy. Začněte pracovat ve strojírenské společnosti, která Vás všemu novému naučí a udělá z Vás odborníka na slaboproudou elektroniku. Staňte se součástí týmu ELEKTROMECHANIKŮ!

Pracovní náplň

  • Nejrůznější elektrotechnické práce
  • Výroba elektrických zařízení
  • Montáž kabelů
  • Oživení soustavy pro napájení stroje
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU v oboru elektro - slaboproud
  • Ochotu se učit novým věcem
  • Flexibilitu
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Zkrácenou týdenní pracovní dobu
  • Príspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Praha-východ