KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti na pozici konstruktéra a rád vyvíjíte nové technologie? Dokážete kreativně zacházet se zadáním úkolu a domluvíte se v anglickém jazyce? Rád byste pracoval pro stabilní společnost, která Vám dá prostor pro kreativitu a profesní růst? Pak nezmeškejte tuhle šanci a zašlete nám svůj životopis. Úspěšná česká společnost, zabývající se výrobou zdravotnické techniky, přijme do svého týmu kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU (45.000 – 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na inovačních projektech
  • Zpracování technické dokumentace
  • Vývoj a aplikace nových technologií
  • Konstrukce mechanických dílů
  • Spolupráce při výrobě a zkoušení prototypů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s 3D systémy
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Odpovědnost, kreativitu a týmového ducha

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • 13. plat, kafetérie
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zázemí stabilní a úspěšné společnosti

  • Místo výkonu: Kladensko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!