TECHNIK KVALITY - I JUNIOR

22000 - 32000 Kč

Pohybujete se v oblasti kontroly kvality nebo máte alespoň základní praxi? Čtení výkresové dokumentace je Váš denní chléb? Zajímáte se o práci ve firmě, která má pevné základy? Chcete se i vy neustále vyvíjet a rozšiřovat? Pokud ANO, tak hledáme právě Vás! Úspěšná firma s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenství hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici: TECHNIK KVALITY - I JUNIOR (22-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Výborná volba! Budeš mít možnost se podílet na zkvalitňování procesu a výrobků.

Pracovní náplň

  • Kontrola kvality dle předepsaných norem
  • Měření výrobků dle různých metod
  • Vyhotovování záznamů o kvalitě
  • Práce s PC (včetně analýz apod.)

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Praxi v oblasti kontroly kvality - výhodou
  • Měření alespoň základními měřidly (3D apod. vítáno)

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí a zaměstnavatele
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Firemní akce i pro rodinné příslušníky
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě (blízké okolí)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.