NÁKUPČÍ / VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Zajímáte se o oblast nákupu? Chcete se v této oblasti dále rozvíjet, a přitom pracovat ve stabilní a stále se rozrůstající společnosti? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost obsazuje nyní pozici: NÁKUPČÍ / VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění nákupu výrobního materiálu
  • kontrola dodržování termínů a případné řešení nesrovnalostí
  • vyřizování reklamací
  • komunikace s výrobním oddělením a dalšími odděleními
  • sledování stavu skladových zásob
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • schopnost dorozumět se anglicky nebo německy
  • zkušenosti na obdobné pozici (automotive výhodou)
  • znalost práce v SAPu
  • flexibilitu, dobré organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu
  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • finanční bonusy nad rámec mzdy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy v pracovní době

  • místo výkonu práce: okres Karviná

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.