SAP KONZULTANT S/4HANA (65 - 100 000 Kč

Neaktivní nabídka

65000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete být součástí špičkového týmu, kterému se podařilo jako prvnímu v Evropě implementovat S/4HANA? Svoji práci umíme – jsme schopní implementovat celé end-to-end řešení do 10 týdnů. Chcete-li výzvu a máte zkušenosti s moduly MM, SD či PP a LE, neváhejte a pojďte být součástí trendů v éře Industry 4.0!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konzultace v průběhu celé zakázky
  • Participace na zadávání úkolů a prioritizaci
  • Podíl na analýze a komunikaci s klientem
  • Tvorba dokumentace a modelů

Co požadujeme?

  • Detailní znalosti modulů MM, SD nebo PP a LE
  • Znalost S/4HANA velkou výhodou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Velmi oceňujeme zkušenosti z různorodých projektů

Co nabízíme?

  • Být součástí světové špičky ve vývoji a implementaci SAP
  • Možnost uplatňovat vlastní nápady a best practise
  • Velmi zajímavé platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní režim, HO 3 dny v týdnu
  • Investice do vzdělání a rozvoje

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.