PROGRAMÁTOR PLC/SERVISNÍ TECHNIK

Neaktivní nabídka

32000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti jako servisní technik a programátor PLC? Vlastníte platnou vyhlášku 50/1978 Sb. § 6 a hledáte novou pracovní příležitost, při které budete moci cestovat? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis! Významná česká výrobní společnost obsazuje pozici: PROGRAMÁTOR PLC/SERVISNÍ TECHNIK (32 - 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj softwaru a programování PLC, HMI
  • Zprovoznění zařízení, servis a diagnostika zařízení
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • Pracovní cesty po ČR a do zahraničí
  • Technická podpora směrem k zákazníkům

Co požadujeme?

  • SŠ, VŠ technického směru
  • Pokročilou znalost práce na PC
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 (§10 výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost průmyslu 4.0 pouze VÝHODOU

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Podpora vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Vlastní jídelna a příspěvek na stravování
  • Firemní akce pro zaměstnance

  • Místo výkonu práce: Žďársko