PRACOVNÍK TAVÍRNY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Hledáte dobře placenou práci ve strojírenství na Přerovsku? Nevadí Vám práce na směny? Chcete pracovat pro perspektivní společnost? Pokud ano, pošli nám svůj životopis, abychom Tě mohli zařadit do výběrového řízení na pozici: PRACOVNÍK TAVÍRNY (25-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • obsluha tavících pecí
  • manipulace s materiály a tekutým kovem
  • vsázení materiálů a přísad do všech druhů tavících pecí
  • tavení litin

Co požadujeme?

  • technickou zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • ochotu pracovat v 3směnném provozu

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí silné společnosti
  • závodní stravování
  • úrazové a penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Přerov