EXPERT ÚDRŽBY VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáte uplatnění pro Vaše zkušenosti v oblasti plastové výroby? Jste zvyklí pracovat na směny? Zašlete nám svůj životopis a setkáme se osobně. Mezinárodní společnost v Pardubickém kraji hledá do svých řad Experta údržby výrobních zařízení.

Pracovní náplň

  • správa náhradních plastových dílů
  • vyhotovení dokumentace spojené s kontrolou
  • údržba a diagnostika výrobního zařízení
  • podíl na výrobním procesu

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • obor elektrotechniku - výhodou
  • praxi se vstřikováním plastů
  • zkušenosti s opravami forem na plastové výlisky
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb. - výhodou
  • proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • týden odpočinku navíc
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • vstupenky do divadla za zvýhodněné ceny
  • firemní stravování (výběr z 8 jídel)
  • výhodný telefonní tarif pro Vás a Vaše blízké
  • firemní akce
  • dopravní dostupnost

  • místo výkonu práce: okres Pardubice