AUTOMECHANIK - JUNIOR

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

Motor, olej, benzín, auta… Rád opravujete a jste v garáži více než doma? Je oprava automobilů Vaším koníčkem a rád byste v tom pokračoval? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vám umožní další rozvoj a získání nových zkušeností? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní automobilová společnost hledá do svého nově zrekonstruovaného autoservisu kolegu na pozici: AUTOMECHANIK - JUNIOR (22.000 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržbářské práce na motorových vozidlech
  • Seřizovací práce na automobilech
  • Diagnostika případných poruch
  • Oprava/výměna součástek vozidla

Co požadujeme?

  • Min. vyučen v oboru – výhodou
  • Praxe s opravami motorových vozidel – výhodou
  • Znalost automobilové technologie
  • Řidičský průkaz sk. B, sk. C – výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Proplácení přesčasů
  • Penzijní připojištění
  • Kartu MULTISPORT
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.