SPECIALISTA ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ

Neaktivní nabídka

32000 - 45000 Kč

Jste technický typ a máte již praxi v oblasti zlepšování procesů ve výrobní společnosti? Hledáte práci, kde budete mít příležitost a prostor něco dokázat? Jste člověk s chutí do práce a nebojíte se inovací? Pak zašlete Váš životopis! Výrobní společnosti zaměřující se na strojírenství hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ (32 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zhodnocení stávající procesů a aktuální situace
  • tvorba nových návrhů pro zlepšení procesů ve výrobě
  • implementace zlepšení a vyhodnocování výsledků
  • úzká kooperace s vedoucími pracovníky
  • tvorba reportů a výstupů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi na obdobní pozici
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • orientaci v oblasti lean managementu
  • inovativní přístup a chuť do práce

Co nabízíme?

  • velký prostor pro seberealizaci a další rozvoj
  • otevřený a férový přístup
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • školení, kurzy, další vzdělávání aj.

  • místo výkonu práce: nedaleko Žďáru nad Sázavou