INŽENÝR KVALITY V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáte zajímavou pozici v oddělení kvality? Máte již zkušenosti v oblasti kvality a domluvíte se anglicky? Zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad INŽENÝRA KVALITY V AUTOMOTIVE.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky a podpora v oblasti kvality
  • Kontrola dodržování norem ISO
  • Vzorkování a řešení reklamací od zákazníků
  • Účast na nastolování procesů ve výrobě
  • Účast na FMEA a auditech kvality

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Schopnost orientovat se ve výkresové dokumentaci
  • Znalost normy IATF 16949 a procesů kvality
  • Praxe v řízení kvality bude výhodou

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Zajímavé platové ohodnocení a bonusy
  • Týden dovolené navíc, Sick Days
  • Příspěvek na stravování a další benefity
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu

  • Lokalita: okres Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.