TECHNIK SERVISU - ELEKTROTECHNIK

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Máte zkušenosti s prací servisního technika? Jste zvyklý na pravidelné servisní výjezdy? Máte elektro vzdělání a platnou vyhlášku č. 1978/50? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní firma hledá novou posilu do týmu na pozici: TECHNIK SERVISU - ELEKTROTECHNIK (30 - 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Generální údržby strojů a zařízení
  • Oživování strojů a zařízení a uvádění do provozu
  • Denní komunikace se zákazníky
  • Jednodenní servisní výjezdy v rámci republiky
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání, obor elektro
  • Ochotu při práci cestovat
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni - výhodou
  • Praxi na pozici v servisu - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Práci v rozvíjející se společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Dovolená navíc
  • Bonusy a prémie
  • Místo výkonu práce: Jistebnice