FINANČNÍ MANAŽER - STROJÍRENSKÁ VÝROBA

Neaktivní nabídka

60000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte dlouholeté zkušenosti s finančním řízením výrobní společnosti a za čísly vidíte i souvislosti? Pošlete Vaše CV ještě dnes!! Významná švýcarská výrobní firma hledá zkušeného člověka na pozici: FINANČNÍ MANAŽER - STROJÍRENSKÁ VÝROBA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za plynulý chod finančních toků
  • zodpovědnost za zpracování účetních závěrek v souladu s IFRS standardy
  • controlling
  • nastavování finanční politiky
  • vedení 3členného týmu
  • zodpovědnost za hodnocení provozního výsledku hospodaření
  • pravidelné vyhodnocování finančních ukazatelů, správnost cenových kalkulaci
  • analýza finančních výkazů, analýza investic
  • pravidelný reporting na centrálu

Co požadujeme?

  • praxi s řízením financí a controllingu ve výrobní společnosti
  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka - denní komunikace
  • znalost účetních standardů IFRS
  • řidičský průkaz sk. B
  • pečlivost a ochotu

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodním prostředí
  • 25 dní dovolené
  • roční bonus
  • notebook, telefon, možnost cestovat
  • stravenky 100 Kč
  • školení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na PP
  • smlouva na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: Brno