CISCO TECHNICKÁ PODPORA

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zájem pracovat v globální organizaci zajišťující IT podporu pro jednu z největších společností světa zaměřenou na výrobu? Zajímáte se o dynamicky se rozvíjející IT technologie? Chcete se zaměřovat primárně na CISCO routery, switche, access pointy, ASA firewall a Websense technologie? Pokud je vaše odpověď ano, pak je tato nabídka určena právě Vám! CISCO TECHNICKÁ PODPORA

Reagujte! Budete mezi prvními.
Vybrali jste si zaměstnavatele, který využívá nejmodernějších technologií!

Pracovní náplň

  • Nasazení a konfigurace.
  • Implementace změn.
  • Incident management.
  • Řešení problémů.
  • Práce s tiketovým nástrojem.
  • Monitorování infrastruktury.
  • Zpracování obecných požadavků interních zákazníků.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT výhodou.
  • Velmi dobrá znalost angličtiny využití na denní bázi.
  • Obecné znalosti v oblasti IT (Microsoft Server OS) - porozumění celému chodu IT infrastruktury a jejich závislostí, vaší zodpovědností bude více než 5000 serverů v 6 interních datacentrech (Evropa, Severní Amerika, Asie).
  • Znalost na úrovni CCNA na starosti máme více než 2500 WAN, 500 přístupových bodů, 400 firewallů.
  • Ochota k občasným zahraničním cestám.
  • Ochota pracovat ve 3 směném provouzu.

Co nabízíme?

  • Bonusový systém.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Široký výběr placených školení a kurzů.
  • Penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Notebook.
  • Pondělní snídaně na pracovišti.
  • Zahraniční cesty.
  • Výborné stabilní pracovní zázemí v rychle rostoucí společnosti.
  • Přátelské pracoviště, ale nejsme Service Share Centrum.
  • Možnost profesního růstu.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.