TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte vystudovaný technický obor a jste manuálně zručný? Dokážete pracovat s technickou dokumentací a sestavit podle ní zařízení? Domluvíte se v zahraničí? Pokud jste odpověděl ANO, čekáme právě na VÁS! Tuzemská strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: TECHNICKÝ PRACOVNÍK (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • převoz a instalace stroje u zákazníka
  • uvedení stroje do provozu
  • zaškolení zákazníka a technická podpora
  • diagnostika poruch a jejich odstranění

Co požadujeme?

  • vzdělání SŠ technický obor
  • čtení technické dokumentace
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • základní znalost německého jazyka
  • technické myšlení a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • firemní automobil
  • příspěvěk na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • profesní růst
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Hustopeče