MANAŽER ODDĚLENÍ VÝROBY S AJ

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte zkušenosti s vedením týmu v automotive výrobě? Umíte anglicky a chcete jazyk pravidelně a aktivně využívat? Jste flexibilní, technicky zdatný a máte přirozenou autoritu? Jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá posilu do týmu na novou pozici: MANAŽER ODDĚLENÍ VÝROBY S AJ

Pracovní náplň

  • Vedení výrobního oddělení
  • Zodpovědnost za efektivitu práce a kvalitní výrobu
  • Tvorba rozpočtu pro oddělení
  • Spolupráce při náboru zaměstnanců
  • Motivace a školení podřízených

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – strojírenství či jiný technický obor
  • Praxi na pozici manažera výroby v automotive či strojírenství
  • Komunikativní znalost angličtiny pro denní využití
  • Znalost automobilových norem
  • Komunikativnost, flexibilitu a odolnost proti stresu

Co nabízíme?

  • Moderní technologie a silné zázemí
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy a školení
  • Možnost nastoupit ihned
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce: okres Trutnov