VEDOUCÍ VÝROBY S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Láká Vás vedení výrobního úseku? Je automotive Vaším snem a motivací? Mluvíte plynule anglicky a nemáte problém jazyk využívat? Máte zkušenosti s vedením týmu a strojírenské či automotive výroby? Napište! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá posilu do týmu na novou pozici: VEDOUCÍ VÝROBY S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • Vedení výrobního oddělení
  • Zodpovědnost za investice oddělení
  • Školení nových zaměstnanců a jejich nábor
  • Koordinace výroby a udržení kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Praxi na podobné pozici s vedením týmu
  • Komunikativní znalost angličtiny – podmínkou
  • Orientaci v technické dokumentaci a v automotive normách
  • Odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, loajalitu

Co nabízíme?

  • Zázemí siné stabilní společnosti s mezinárodním přesahem
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Slevové programy a příspěvky na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: okres Trutnov