PRACOVNÍK SKLADU

Neaktivní nabídka

18000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Orientujete se ve skladu a máte platný průkaz na vysokozdvižný vozík? Jste pracovitý typ člověka a máte smysl pro pořádek? Vyznáte se v logistických procesech a systémech? Pokud ano, hledáme právě vás! PRACOVNÍK SKLADU (18-25 000 KČ)

Pracovní náplň

  • Nakládka a vykládka kamionů
  • Manipulace se zbožím pomocí VZV
  • Naskladňování a vyskladňování zboží
  • Zajišťování inventury skladu

Co požadujeme?

  • Minimálně SOU vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • Platný průkaz na VZV a řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenosti z automotive společnosti – výhodou

Co nabízíme?

  • Finanční bonusy/prémie
  • Stravenky
  • Příspěvek na pojištění
  • Kartu Benefit plus

  • Místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.