JUNIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ Praha

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Působíte již nějakou dobu ve finančním účetnictví? Pečlivost Vám není cizí? Máte analytické myšlení? Máte zkušenosti se správou DPH a auditem? Pak je tato pozice právě pro Vás! Firma patřící k předním maloobchodním prodejcům v ČR hledá posilu do svého týmu na pozici: JUNIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ Praha (25-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zaúčtování faktur
  • Odpisy dlouhodobých aktiv
  • Spolupráce při sestavování účetních závěrek
  • Příprava podkladů k DPH
  • Tvorba podkladů pro audity
  • Zpracování statistických výkazů
  • Zpráva agendy pro platby
  • Kontrola cestovních příkazů
  • Zpracování reportů, evidencí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe oblasti účetnictví alespoň při škole
  • Znalost německého jazyka velkou výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Znalost SAP výhodou
  • Samostatnost, proaktivitu, pečlivost

Co nabízíme?

  • Práci v nadnárodní společnosti
  • Fexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Stravenky
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha – Zličín (kousek od metra)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.