PROGRAMÁTOR ERP HELIOS

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás práce s ERP systémy? Ovládáte jazyk T-SQL a umíte programovat v prostředí MS SQL Server? Připojte se k přátelskému týmu stabilní české společnosti. Kromě pocitu domova na Vás čeká příležitost seberealizace a profesní růst.

Pracovní náplň

  • Správa a nastavování interního IS Helios
  • Řešení problémů spojených s provozem systému
  • Analýza a řešení požadavků od zadavatelů
  • Komunikace s běžnými uživateli
  • Úprava dat a SQL procedur

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru IT
  • Výbornou znalost jazyka T-SQL (případně MySQL, Oracle aj.)
  • Schopnost programovat v prostředí MS SQL Server
  • Znalost základů ERP Helios Orange, případně jiného ERP (SAP, KARAT a pod.)
  • Pečlivost, samostatnost a dynamičnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné české společnosti
  • Příležitost k seberealizaci
  • Dynamický a přátelský kolektiv
  • Možnost ovlivňovat chod společnosti
  • Zajímavý mix benefitů (kafetérie, dny volna navíc, firemní akce)

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.