JAVASCRIPT VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví tě vývoj moderních webů? Máš komerční zkušenosti s vývojem v JavaScriptu a HTML5? Láká tě tvůrčí práce s moderními technologiemi? Jestli je tvá odpověď ANO, pak neváhej a zašli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikací pro Smart TV
  • Analýza a navrh technických řešení
  • Vývoj responzivních webů
  • Připrava aplikace na zakázku pro největší hráče ve světě videa

Co požadujeme?

  • Komerční zkušenost s vývojem v JavaScriptu
  • Praxi v oblasti webového vývoje
  • Zkušenosti s OOP
  • Znalost technologií HTML/CSS výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Účast na konferencích po celém světě
  • 5 týdnů dovolené, Homeoffice
  • Příjemné prostředí – relax room, fotbálek
  • Bezproblémové parkování

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.