DATA ANALYTIK

mzdové ohodnocení

Brno

Máš zkušenosti s analýzou dat a znalost analytických nástrojů? Chceš pracovat v tvůrčím prostředí světově respektované společnosti? Zašli mi své CV dnes, zítra už může být pozdě! DATA ANALYTIK

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • Analýza požadavků a návrh řešení
  • Vedení rozšiřujícího týmu analytiků
  • Vedení technické dokumentace
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Alespoň 2 roky praxe v oboru analýzy dat
  • Znalost cloudových analytických nástrojů a služeb
  • Velmi dobré komunikační a prezentační vlastnosti
  • Teamový hráč a proaktivní postoj k práci
  • Zkušenosti z herního průmyslu výhodou

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Bonusový systém odměňování
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prazeres@acjobs.cz.