VÝVOJOVÝ INŽENÝR VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Chcete se podílet na vývoji nových technologií a optimalizaci výroby ve významné strojírenské společnosti na Šumpersku? Máte komunikativní angličtinu a vyznáte se v CAM softwaru či systému Heidenhain? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes. VÝVOJOVÝ INŽENÝR VE STROJÍRENSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zavádění nových výrobních postupů a rozvoj technologií výroby
  • optimalizace výroby nožů, fréz a vrtáků
  • vývoj nových metod povrchových úprav
  • samostatné řízení vývojových projektů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • komunikativní znalost Anglického jazyka
  • znalost CAM software a systému Heidenhain
  • zkušenosti s řízením projektů výhodou
  • kreativní myšlení a schopnost samostatné koncepční práce

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní, prosperující, nadnárodní společnosti
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • 3 dny Sick days
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • dotované závodní stravování
  • příjemnou atmosféru na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Šumpersko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.