PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Orientujete se v projektové dokumentaci a chcete se podílet na zavádění nových technologií do výroby? Domluvit se v angličtině pro vás není žádný problém? Chcete být součástí úspěšné společnosti, která vyrábí komponenty do automobilového průmyslu? Pak neváhejte a přihlaste se. Mezinárodní firma zabývající se výrobou automobilových komponentů hledá kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Pracovní náplň

  • Kontrola projektů v rámci sériové výroby
  • Komunikace a spolupráce s dalšími odděleními
  • Odpovědnost za dodržení investic
  • Kontrola a plánování změn výroby
  • Reportování průběhu probíhajících projektů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti se zaváděním nových technologií
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z automotive - výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu sportovních aktivit

  • Místo výkonu práce: Praha – východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.