TECHNICKO OBCHODNÍ MANAŽER

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Dokážete motivovat podřízené, být odpovědní za týmové výsledky a vytvářet prosperující vztahy se zákazníky? Máte zkušenosti z obchodního oddělení ze strojírenských společností? Disponujete technickými znalostmi? Hovoříte dobře anglickým jazykem? Pak nám pošlete svůj životopis ještě dnes! Zavedená strojírenská výrobní společnosti obsazuje pozici: TECHNICKO OBCHODNÍ MANAŽER (40-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyjednání obchodní a technické specifikace zakázek
  • Vedení a motovace týmu obchodníků a kalkulantů
  • Udržování dobrých vztahů se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • Účast na obchodních schůzkách a služebních cestách
  • Spolupráce s odděleními napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání obchodního nebo strojírenského zaměření
  • Zkušenosti z interního obchodního oddělení strojírenské společnosti
  • Praxi s vedením menšího týmu podřízených
  • Technické znalosti a orientaci ve strojírenství
  • Pokročilou znalost angličtiny (znalost německého jazyka velkou výhodou!)
  • Výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební automobil, notebook a mobil
  • Jazykové kurzy a vzdělávání
  • Firemní a kulturní akce
  • Příspěvěk na stravování

  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.