REFERENT LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Toužíte po uplatnění v prosperující a stabilní společnosti? Máte rádi mít vše pod kontrolou a naplánované? Nedělá vám potíže pracovat v týmu lidí, ale i samostatně? Zašlete nám svůj životopis a společně se podíváme na vaše možnosti!

Pracovní náplň

  • plánovat a dohlížet na expedici výrobků
  • zajišťovat celkovou komunikaci s přepravci
  • vést evidenci hotových výrobků a naplánované dopravy
  • administrativní činnost a kontrola přepravních dokladů

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka pro základní komunikaci (e-mail, telefonáty)
  • uživatelskou znalost MS Office
  • ovládat metodu štíhlé výroby – výhodou
  • organizační a analytické myšlení
  • ochotu pracovat za nepřetržitého režimu - podmínkou

Co nabízíme?

  • práci na jednu směnu
  • příplatky za směnnost a docházkový bonus
  • 25 dní dovolené + věrnostní dovolenou
  • výhodné mobilní tarify
  • závodní stravování s příspěvky
  • profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • zajištění dopravy z okolí

  • místo výkonu práce: okres Liberec