ZKUŠENÝ SERVISÁK AUTOMATIZACE

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte bohaté zkušenosti v elektrotechnice a automatizaci? Nebojíte se samostatné činnosti a chtěl byste v budoucnu vést i menší tým? PLC systémy Vám nejsou cizí a máte elektro vyhlášku? Pak jste právě VY tím, koho hledáme! Významná zahraniční společnost, která je předním dodavatelem řešení v oblasti průmyslové automatizace, hledá nového kolegu na pozici: ZKUŠENÝ SERVISÁK AUTOMATIZACE (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Diagnostika na řídících systémech
  • Zajištění servisu řídících systémů HW/SW - PLC a DCS
  • Koordinace aktivit a zakázek, řízení menších projektů
  • Spolupráce s technology, techniky a programátory
  • Pomoc při oživování zařízení a jejich uvádění do provozu
  • Fakturace a jednání s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru - elektro
  • Praxe na obdobné pozici
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. §8b (lze obnovit ve společnosti)
  • Zkušenost s PLC a automatizací, MaR
  • Základní znalost AutoCAD
  • Znalost angličtiny/němčiny - výhodou
  • ŘP sk. B, flexibilita a samostatnost

Co nabízíme?

  • 1 týden dovolené navíc
  • Notebook, případně i mobilní telefon
  • Roční výkonové prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní investiční pojištění
  • Poukázky Ticket Multi
  • Věrnostní odměny
  • Jazykové kurzy
  • Prostor pro vlastní seberealizaci
  • Možnost konstinuálního profesního a kariérního růstu
  • Dobrá dopravní dostupnost do zamětnání a možnost parkování v areálu
  • Zázemí perspektivní a stabilní zahraniční společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Adekvátní mzdové ohodnocení

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!