OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká republika

Máš vzdělání technického směru a komunikativní znalost angličtiny, nebo němčiny? Baví tě obchod a jsi člověk, který rád cestuje? Jsi týmový hráč, ale dokážeš se rozhodovat i samostatně? Ano? Pak mi pošli svůj životopis! OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK (40-50 000 KČ)

Motivuje Vás částka na výplatní pásce? Chcete být pánem svého času? Pak je Obchodník správná volba!

Pracovní náplň

  • Poskytování technického servisu zákazníkům
  • Akvizice nových zákazníků
  • Nasazování produktů do výroby
  • Analýza problémů u zákazníka a návrh řešení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru, chemie
  • Praxi v prodeji technických produktů
  • Angličtinu/němčinu na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Firemní auto (i k soukromým účelům)
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů

  • Místo výkonu práce: Morava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.