HR MANAGER/KA - SVITAVSKO

mzdové ohodnocení

Svitavy

Jste vůdčí typ a chcete se realizovat na manažerské pozici v oblasti řízení lidských zdrojů? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni a prezentační dovednosti patří k vašim přednostem? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis! Nadnárodní výrobní společnost příjme zkušeného kolegu/kolegyni na vedoucí pozici: HR MANAGER/KA - SVITAVSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení personálního a mzdového oddělení
  • plánování rozvoje, hodnocení, odměňování a kariérního růstu zaměstnanců
  • náborové aktivity zaměstnanců (do oblasti managementu)
  • zodpovědnost za dodržování pracovněprávních předpisů
  • realizace jednotlivých HR procesů, firemních akcí a dalších aktivit

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na pozici HR Manažera nebo HR Generalisty
  • středně pokročilou znalost AJ (slovem i písmem)
  • znalost zákoníku práce a pracovněprávní legislativy
  • zkušenosti s vedením lidí, manažerské dovednosti
  • samostatnost, empatii, schopnost rozhodování

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v atraktivním oboru
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dovolenou navíc
  • stravenky
  • flexipasy
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • pravidelné firemní akce

  • Místo výkonu práce: okres Svitavy