NÁKUPČÍ S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Jste zkušený nákupčí, umíte vyjednávat a dobře analyzovat trh? Anglický jazyk je pro Vás jako druhý mateřský jazyk a tak Vás ani telekonference nezaskočí? Do nadnárodní výrobní firmy hledáme posilu na pozici NÁKUPČÍ, dejte nám vědět, že hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Nákup materiálu pro výrobu
  • Zmapování trhu a výběr vhodných dodavatelů
  • Jednání s dodavateli, denní komunikace v angličtin
  • Analýzy efektivnosti a návrhy na snížení nákladů
  • Evidence poptávek a schvalování faktur

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici bude výhodou
  • Schopnost sjednávat kontrakty
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Dobrou znalost MS Excel

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvky na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost HO a pružná pracovní doba
  • Moderní výroba a příjemné pracovní prostředí

  • Lokalita: Chomutov