SKLADNÍK - POHODOVÁ FIRMA - NÁSTUP IHNED!

Neaktivní nabídka

21000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte práci ve skladu s jednosměnným provozem? Jste samostatný a zodpovědný? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes! Významná obchodní společnost, která je špička v prodeji čerpací techniky hledá do svého koletivu manuálně zručného člena na pozici: SKLADNÍK - POHODOVÁ FIRMA - NÁSTUP IHNED!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • naskladnění, vyskladnění zboží
  • sledování stavu zboží na skladu
  • administrativa
  • práce se čtečkou čárových kódů
  • inventury
  • kooperace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • praxi na pozici skladníka
  • zkušenosti se systémem Navision výhodou
  • znalost MS Office
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pracovitost

Co nabízíme?

  • 13.mzdu
  • práci na plný úvazek v jednosměnném provozu (Po-Pá)
  • stravenky
  • pracovní oblečení
  • stabilní a dlouhodobou spolupráci
  • práci v úspěšné společnosti se skvělým kolektivem

  • místo výkonu práce: Praha 10

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.